Увага, зміна адреси! 01030, Київ, вул. Б. Хмельницького, 17/52 А, БЦ Леонардо, 6 поверх 044 234 11 00

Fight corruption: Назар Кульчицький навчав студентів боротьби з корупцією

Головна Новини Fight corruption: Назар Кульчицький навчав студентів боротьби з корупцією

Fight corruption: Назар Кульчицький навчав студентів боротьби з корупцією

25. 07. 2017

16-22 липня адвокат Назар Кульчицький взяв участь у роботі першої в Україні ACREC Summer School 2017 з розслідування корупційних злочинів.

Робота школи проходила за методикою навчання детективів НАБУ.

Учасники школи мали унікальну можливість перейняти досвід українських та американських колег з НАБУ, агентів ФБР у розслідуванні фінансових махінацій, відчути себе в ролі справжніх учасників процесу -детективами, прокурорами, адвокатами, свідками корупційних правопорушень, спробувати переконати справжню суддю у необхідності надати дозволи на проведення обшуку.

“Фахівці у цій сфері, а саме діючі представники правоохоронних органів США, таких, як: ФБР і прокуратура США, показали випускникам та молодим юристам те, як повинна виглядати боротьба з корупцією. Де є кінцева мета – притягнення до відповідальності винних осіб та профілактика правопорушень у цій сфері, аби діти зрозуміли, що це реальна боротьба з корупцією, яка не має нічого спільного з тими піар-акціями, що у нас ідуть під гаслом боротьби.

Відповідно, якщо ці молоді люди підуть на роботу у правоохоронні органи, то вони будуть застосовувати у своїй роботі кращий досвід”, – прокоментував роботу Школи Назар Кульчицький.

Все навчання проходило за умов дуже наближених до реальності: разом із детективами та прокурорами студенти проводили обшук приміщень, використаних у корупційних схемах.

Було все – силові протистояння, фальшиві гроші, з’їдання документів, наркотики і навіть вогнепальна зброя.  Слідчий суддя допомогла оцінити кожен з них та дати вмотивований відгук щодо їх допустимості. Останній день школи завершився удосконаленням навичок виступу у суді під час mock trial за допомогою лайфхаків, якими поділилися з нами американські прокурори.

Літня школа ACREC Summer School 2017 відбулася за фінансової підтримки U.S. Embassy Kyiv Ukraine.

Міждисциплінарний науково-освітній центр протидії корупції НаУКМА

Зв'яжіться з нами з питання, яке Вас цікавить