Про нас

Кожен з нас має різний професійний та життєвий досвід, від правозахисної діяльності до державної служби.

Проте всі ми усвідомлюємо необхідність постійного самовдосконалення та професійного росту.

Наша команда

Назар Кульчицький
Засновник, Голова адвокатського об'єднання

Галузі практики: практика Європейського суду з прав людини, кримінальне, адміністративне право

Освіта: Львівський національний університет ім.І.Франка, спеціалізація міжнародне публічне право 2003 р., конституційне право 2005 р.

Досвід: З 2013 рр. до цього часу– практикуючий адвокат, національний експерт Координатора проектів ОБСЄ в Україні, старший викладач факультету правничих наук Національного Університету «Києво-Могилянська Академія». Як практикуючий адвокат має великий досвід представництва інтересів юридичних та фізичних осіб у кримінальних провадженнях. Є представником інтересів юридичних та фізичних осіб у Європейському суді з прав людини.

2012-2013 рр – Урядовий Уповноважений у справах Європейського суду з прав людини. Основні напрямки роботи – представництво держави в Європейському суді з прав людини, визначення заходів що необхідні на виконання рішень Європейського суду, а також звітування перед Комітетом Міністрів Ради Європи про хід виконання Україною рішень Європейського суду, а також проведення експертизи на відповідність нормативно-правових актів вимогам Європейської Конвенції.

За час роботи підготував позицію держави у більш ніж 500 справах у Європейському суді з прав людини, зокрема представляв Україну під час усних слухань у справах «Луценко проти України», «Тимошенко проти України» та «Олександр Волков проти України».

2007 – 2012 рр. – керівник Секретаріату Урядового Уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини.

Андріана Кульчицька
Партнер адвокат

Галузі практики: Європейський суд з прав людини, кримінальне, адміністративне право

Маркіян Бем
Радник

Галузі права: Практика Європейського суду з прав людини, кримінальне право, захист персональних даних: Загальний Регламент ЄС з питань захисту персональних даних та національне законодавство з питань захисту персональних даних.

Анастасія Некрасова
Юрист

Галузі практики: практика Європейського суду з прав людини, конституційне право, правова аналітика

Оксана Кравченко
Помічник Адвоката

Освіта: «Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна» 2006 р. спеціалізація правознавство

Марко Головач
Помічник Адвоката

Галузі практики: практика Європейського суду з прав людини, Конституційне право, Адміністративне право

Новини та статті

Об’єднання з АО “Василь Кісіль та партнери”

У нас чудова новина! Команда АО “Назар Кульчицький та партнери” об’єдналась з АО “Василь Кісіль та партнери”. Назар Кульчицький – новий партнер АО “Василь Кісіль та партнери” очолюватиме практику кримінального права та розвиватиме напрямки представництва у Європейському суді з прав людини та захисту персональних даних.  Починаючи з 1 жовтня 2019 року, нас можна знайти за новою адресою: 01030, … read more

Адвокат Андріана Кульчицька розвіяла деякі міфи, що...

Модуль «Виконання вироків. Права засудженого» блоку «Перегляд судових рішень у кримінальному провадженні. Виконання вироків» Школи кримінальної практики Legal High School завершує свою роботу. Партнер адвокатського об’єднання «Назар Кульчицький і Партнери» Андріана Кульчицька висвітлила тему «Право на звернення до Європейського суду з прав людини. Особливості вимог статті 34 Конвенції про захист прав людини щодо права на … read more

Позови прокуратури в «інтересах держави»: «Що? Де? Коли?»

Чи не кожного місяця на сайтах органів прокуратури з’являються повідомлення про захист інтересів держави та повернення у власність держави земельних ділянок та майнових комплексів.   В таких категоріях справ, як правило, майно належало державі, а потім вибуло із власності держави шляхом продажу, приватизації або шляхом прийняття рішень компетентних органів про виділення майна.  Складність цих категорій справ полягає в тому, що органи прокуратури звертаються до … read more

Підпишіться на новини