Як навчитися захищати свої права: лекції від Назара Кульчицького

Головна Новини Як навчитися захищати свої права: лекції від Назара Кульчицького

Як навчитися захищати свої права: лекції від Назара Кульчицького

04. 10. 2017

3 жовтня стартував Базовий он-лайн курс з прав людини, розроблений OSCE Project Co-ordinator in UkraineGovernment of CanadaBundesregierungerung та EdEra. На їх запрошення Назар Кульчицький прочитає свої лекції по темі захисту прав людини у Європейському суді. Всього курс складається з 6 модулів: огляд статей Європейської Конвенції з прав людини, принципи тлумачення, позивні і негативні зобов’язання держави, подання скарги, розгляд скарги та виконання рішень. Курс можна проходити дистанційно, і приєднатися сьогодні.

Цей курс має на меті ознайомити з темою захисту прав людини через призму основних положень Конвенції про захист прав людини та основоположних свобод (Конвенції) та практики Європейського суду з прав людини (ЄСПЛ). Він буде цікавим та корисним для кожного, адже отримані знання можна застосувати не лише у професійній правничій сфері, а й у повсякденному житті.

Голова адвокатського об´єднання  Назар Кульчицький став одним із лекторів курсу спільно з Іриною Кушнір, представником Уповноважений Верховної Ради України з прав людини та Миколою Гнатовським, професором Taras Shevchenko National University of Kyiv, президентом Європейського комітету з питань запобігання катуванням.

Деталі курсу запосиланням.

Зв'яжіться з нами з питання, яке Вас цікавить