Викладання Європейської Конвенції у ВНЗ України: школа для лекторів

Головна Новини Викладання Європейської Конвенції у ВНЗ України: школа для лекторів

Викладання Європейської Конвенції у ВНЗ України: школа для лекторів

18. 07. 2017

Назар Кульчицький взяв у навчанні у Методологічній школі “Викладання Європейської Конвенції з прав людини та практики Європейського суду з прав людини” (13-16 липня).

Під час чотириденного навчання Назар Степанович представив свої два спецкурси, які читає у Києво-Могилянській академії. 

Назар Кульчицький: “Я презентував свої два спецкурси, які веду у Могилянці: Практичні аспекти звернення до ЄСПЛ та Адвокатська діяльність. Мета заходу – це обмін досвіду щодо впровадження практики ЄСПЛ у навчальні програми юридичних вишів. Основна проблема – існування ще радянських підходів у більшості освітніх закладах. Для найменшого коригування навчальної програми викладачу потрібно пройти складну бюрократичну процедуру, і часто безуспішно”.

 Школа організована у межах програм Координатора проектів ОБСЄ в Україні “Гарантування дотримання прав людини при здійсненні правосуддя” за фінансової підтримки Урядів Канади та Федеративної Республіки Німеччина.

Школа об’єднала 30 викладачів правничих дисциплін з 16 університетів з 10 областей України. Протягом чотирьох днів учасники навчалися сучасним методикам викладання для дорослої аудиторії та випробували набуті ними знання та навички на практиці викладання прав людини.

Під час інтерактивних сесій учасники обговорили виклики, що перешкоджають запровадженню вивчення механізмів захисту прав людини у кожній правничій дисципліні у вишах.

 Методика викладання – невід’ємна складова якості освіти, тому Координатор проектів ОБСЄ в Україні (OSCE Project Co-ordinator in Ukraine) надає великого значення розвитку навичок викладання.

Зв'яжіться з нами з питання, яке Вас цікавить