Увага, зміна адреси! 01030, Київ, вул. Б. Хмельницького, 17/52 А, БЦ Леонардо, 6 поверх 044 234 11 00

Посібник з практики Європейського суду (за рецензією Назара Кульчицького)

Головна Новини Посібник з практики Європейського суду (за рецензією Назара Кульчицького)

Посібник з практики Європейського суду (за рецензією Назара Кульчицького)

09. 02. 2017

Адвокат, голова АО «НАЗАР КУЛЬЧИЦЬКИЙ ТА ПАРТНЕРИ», Урядовий уповноважений у справах ЄСПЛ (2012‐2013 рр.) Назар Кульчицький став рецензентом посібника “Європейський суд з прав людини, Європейська конвенція з прав людини та індивідуальні заяви: перше знайомство”.  

Навчально‐методичний посібник представляє собою своєрідний «вступ» до Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод, а також практики Європейського суду з прав людини.

Посібник, який є другим виданням, переробленим та доповненим, складається з трьох розділів. Перший розділ викладено у формі найбільш поширених запитань, які можуть виникнути у зв’язку з поданням індивідуальної заяви до Суду, та відповідей на них. Другий розділ містить основні нормативні акти, що стосуються захисту прав та свобод людини або юридичної особи в Європейському суді з прав людини. Нарешті, третій розділ посібника містить роз’яснення щодо заповнення нового формуляру заяви до Європейського суду з прав людини та приклад заповненого формуляру заяви.

Це видання здійснене за сприяння Координатора проектів ОБСЄ в Україні та за фінансової підтримки Уряду Канади в рамках проекту «Гарантування дотримання прав людини при здійсненні правосуддя».

Ознайомитися з посібником можна за посиланням.

Зв'яжіться з нами з питання, яке Вас цікавить