Увага, зміна адреси! 01030, Київ, вул. Б. Хмельницького, 17/52 А, БЦ Леонардо, 6 поверх 044 234 11 00

Назар Кульчицький провів тренінги для новопризначених прокурорів місцевих прокуратур

Головна Новини Назар Кульчицький провів тренінги для новопризначених прокурорів місцевих прокуратур

Назар Кульчицький провів тренінги для новопризначених прокурорів місцевих прокуратур

24. 01. 2017

20 січня 2017 року Голова Адвокатського об’єднання Назар Кульчицький взяв участь у  проведенні серії тренінгів з Конвенції про захист прав людини та основоположних свобод та практики Європейського суду з прав людини. Навчання проходило у Національній академії прокуратури України.

Тренінги організовані для близько 500 новопризначених прокурорів місцевих прокуратур, призначених за результатами відкритого тестування (жовтень – листопад 2016 р.).

Захід ініційований проектом Ради Європи «Подальша підтримка реформи кримінальної юстиції в Україні» (впроваджується за фінансування уряду Данії) спільно з Національною академією прокуратури України, буде проведений протягом січня – квітня 2017 р.

Програма тренінгу була розроблена з урахуванням конкретних питань, відображених у практиці Європейського суду, що стосуються прокурорської діяльності в Україні.

Мета серії тренінгів – покращення впровадження відповідних стандартів у роботу прокурорів.

Тематика включає як загальні питання – організація та функціонування Європейського суду, виконання рішень щодо України, місце Європейської конвенції у внутрішньому законодавстві, проблеми впровадження Європейської конвенції та практики Європейського суду в діяльність української прокуратури тощо – так і тематичні презентації про статті 2, 3, 5, 6 та інші Європейської конвенції в контексті прокурорської діяльності.

Тренінг розробили та проводять консультантки й консультанти Ради Європи разом зі співробітницями та співробітниками Національної академії прокуратури України, Секретаріату Урядового уповноваженого з питань Європейського суду з прав людини, Консультативної місії Європейського союзу в Україні та Моніторингової місії ООН з прав людини в Україні.

Джерело

Зв'яжіться з нами з питання, яке Вас цікавить