Майстер-клас Андріани Кульчицької щодо процедури взаємодії з ЄСПЛ

Головна Новини Майстер-клас Андріани Кульчицької щодо процедури взаємодії з ЄСПЛ

Майстер-клас Андріани Кульчицької щодо процедури взаємодії з ЄСПЛ

14. 12. 2015

14 грудня 2015 року Андріана Кульчицька провела майстер-клас щодо процедури подання індивідуальної скарги до Європейського Суду з прав людини.  Тренінг проводився для працівників відділів попередньої роботи з клієнтами київських місцевих центрів з надання БВПД (Безоплатної вторинної правової допомоги).

Даний майстер-клас відбувся у рамках Всеукраїнського тижня права за співпраці Третього київського місцевого центру з надання БВПД спільно з партнером – Адвокатським об’єднанням «НАЗАР КУЛЬЧИЦЬКИЙ ТА ПАРТНЕРИ». 

Андріана Кульчицька  разом з учасниками тренінгу розглянули практичні рекомендації щодо звернення до Європейського Суду з прав людини; обговорили  порушення яких прав та інтересів надають право на звернення до Європейського Суду з прав людини, а також механізми комунікації заявника з ЄСПЛ.

Під час майстер-класу юрист акцентувала увагу на зверненнях до ЄСПЛ щодо захисту прав людини і основоположних свобод на тимчасово окупованій території АР Крим і в зоні проведення АТО (Донецька/Луганська області). Також Андріана Кульчицька розповіла про практику захисту прав людини не по стандартній процедурі (вичерпання всіх національних засобів захисту), а проти іншої держави-учасниці Конвенції.

Джерело

Зв'яжіться з нами з питання, яке Вас цікавить