Соціальна відповідальність

Співпраця з Українським католицьким університетом

 

Ми віримо, що освіта є найважливішою сферою для інвестицій в майбутнє нашої держави.
Для нас дуже важливо, щоб молоді люди, які прагнуть отримати інноваційну освіту в Україні  мали таку можливість.
Другий рік поспіль ми надаємо повну стипендію на навчання на Магістерській програмі з прав людини Українського католицького університету.
Наше майбутнє за нашою молоддю!
Дізнатись більше про програму ви можете за посиланням.
Інформація про стипендії за посиланням.

 

 

 

Співпраця з Координатором Проектів ОБСЄ в Україні

 

Назар Кульчицький як національний експерт бере участь в проекті Координатора Проектів ОБСЄ в Україні «Гарантування дотримання прав людини при здійсненні правосуддя».

Спільно з іншими експертами ним було підготовлено  посібник « Європейський суд з прав людини, Європейська конвенція з прав людини та індивідуальні заяви: перше знайомство»

 

Тут можна знайти відповіді на перші питання щодо подання скарги: які статті охоплює ЄКПЛ, як правильно подати заяву до Європейського суду з прав людини, приклади заповнення формуляру, основні питання прийнятності.

інформація за посиланням.

 

Назаром Кульчицьким разом з іншими експертами в межах даного проекту було проведено  ряд семінарів для суддів, прокурорів, адвокатів, правозахисників про застосування Конвенції про захист прав людини та основоположних свобод  та практики Європейського суду з прав людини.

Ми надаємо великого значення освітнім заходам та вважаємо їх важливим  компонентом  комплексної професійної освіти  про застосування практики Європейського суду.   

 

Сучасна освіта є не можливою без застосування інтерактивного навчання. Ми раді повідомити про безкоштовні  відео курси про практику Європейського суду з прав людини. Інформація за посиланням.

 

Крім того, на сьогодні вийшов перший Інтерактивний журнал «Європейський механізм захисту прав людини» , в якому подається огляд основних порушень конвенції, переклад рішень проти України, аналіз законодавства. Перейти на журнал можете за посиланням.